fbpx

Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

1. ZA POBRANIEM

Za zamówienie możesz dokonać zapłaty bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera bądź w paczkomacie. Upewnij się, że adres jest prawidłowy i posiada kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na bezbłędność podanego numeru telefonu, ponieważ o dniu dostawy kurier będzie się z Tobą kontaktował.

 

2. PŁATNOŚĆ PRZED WYSYŁKĄ

2.1 PRZELEW TRADYCYJNY

Jeśli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane niezbędne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu tylko numeru Twojego zamówienia, pomoże to w szybkim zidentyfikowaniu Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wysyłamy przesyłkę pod podany adres.

Keepcard
ul. Ignacego Paderewskiego 30,
08-110 Siedlce

ING Bank Śląski
Nr rachunku: 92 1050 1894 1000 0097 1852 3062

 

2.2 PRZELEWY 24

Przy wyborze takiej formy płatności należy wybrać z listy swój bank.
Następnie zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie wystarczy potwierdzić płatność (wszystkie dane związane z przelewem będą podane z góry przez system i nie należy ich zmieniać!). Każda zmiana może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu wpłaty co również skutkuje w przyjęciu zamówienia. Połączenie z serwisem Przelewy24 jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne, nie ma więc obaw o bezpieczeństwo transakcji.